Projektowanie i tworzenie aplikacji

Jak tworzymy nasze oprogramowanie?

W ALGPRO wiemy, iż do powstania funkcjonalnego programu wymagane jest zrozumienie potrzeb Klienta. Właśnie dlatego, przed przystąpieniem do pracy staramy się poznać jak najlepiej charakter Twojej działalności oraz cele jakie stawiane są przed oprogramowaniem, które ma powstać. Poświęcamy wiele czasu, by w pełni zrozumieć potrzeby i wymagania. Dzięki temu projektowanie aplikacji przebiega sprawnie, a ostateczny efekt współpracy jest zgodny z oczekiwaniami Klienta. Wszystkie działania są wykonywane według wcześniej ustalonych zaleceń. Dzięki temu produkt końcowy spełni, stawiane przed nim zadania w stu procentach.

Innowacyjne i funkcjonalne projektowanie aplikacji

Zakres oferowanych przez ALGPRO usług jest obszerny i obejmuje wszystkie najważniejsze stosowane współcześnie typy aplikacji – internetowe, desktopowe oraz mobilne. Dlatego też możesz nam powierzyć tworzenie aplikacji bez względu na ich specyfikę. Podejmiemy każde wyzwanie, tworząc rozwiązanie, które pozwoli Ci zrealizować cele biznesowe, a Twoim klientom zapewni wygodny dostęp do Twojej oferty. Dodatkowo cały czas poszerzamy naszą ofertę, żeby idealnie dostosować się do rosnących wymagań klientów, jak i również użytkowników końcowych, którzy będą korzystali z wykonanej przez naszą firmę aplikacji.

Wieloetapowe tworzenie aplikacji

Projektowanie aplikacji w ALGPRO przebiega wieloetapowo, ponieważ wiemy, że jakość tworzonych rozwiązań i ich dopasowanie do oczekiwań Klienta są najważniejsze. Dlatego też stosujemy zaawansowane metody programistyczne, które pozwalają nam na tworzenie aplikacji lekkich, stabilnych i obsługiwanych intuicyjnie. Troszczymy się zarówno o ich stronę funkcjonalną, jak i estetykę – tak, by cieszyły oko użytkowników i pozwalały na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki w oczach Klienta. Tylko wieloetapowe tworzenie aplikacji w połączeniu z ciągłymi testami, pozwala na uzyskanie znakomitego efektu finalnego. Dlatego stawiamy na dokładne i w pełni profesjonalne, tworzenie aplikacji dla naszych klientów.

 

Wybierając ALGPRO, możesz oczekiwać, że prace nad projektem będą przebiegać w następujących etapach:

 • Zapoznanie się z wymaganiami projektu

  Poświęcamy wiele uwagi procesowi zbierania wymagań projektu. Proces ten opiera się na wielu technikach, takich jak między innymi: • wywiady z użytkownikami systemu, • spotkania z klientem, • prezentacja wstępnej wizji projektu, • zapoznanie się z profilem danej działalności, • zapisanie wszystkich wymagań danego projektu. Podczas zbieranie informacji nie pomijamy żadnych aspektów, które mogłyby okazać się kluczowe dla finalnego wyniku zleconych prac.

 • Plan

  Dokładne planowanie prac to podstawa działania. Dzięki temu precyzyjnie określamy terminarz prac, sporządzamy wycenę projektu, a następnie przygotujemy wstępny projekt. Pozwala to na dokładne działanie krok, po kroku, które przynosi najlepsze efekty.

 • Przygotowanie projektu

  Rozpoczynamy pracę zgodnie z przygotowanym wcześniej terminarzem. Na bieżąco konsultujemy postępy z klientem. Gdy program jest gotowy, przystępujemy do dokładnego testowania, dzięki temu będziesz miał pewność, że otrzymujesz oprogramowanie najwyższej jakości. Na każdym etapie jesteśmy otwarci na zgłaszanie poprawek, wszystkie opinie i sugestie zostają natychmiastowo wdrożone – to Ty decydujesz o ostatecznym kształcie aplikacji!

 • Wdrożenie i szkolenie

  Gdy oprogramowanie jest już gotowe i zostało zaakceptowane, rozpoczynamy proces wdrożenia. Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy i chętnie udzielają wszelkich informacji związanych z funkcjonowaniem oprogramowania. Udzielamy też w pełni profesjonalnego doradztwa i pokazujemy wszystkie funkcje stworzonej aplikacji. Dzięki temu obsługa nie będzie stanowiła dla Ciebie najmniejszego problemu.

 • Utrzymanie systemu

  Zapewnimy pomoc techniczną dla każdego naszego produktu. Świadczymy usługi wsparcia również po okresie gwarancji. Dzięki temu, możesz zawsze szybko uzyskać pomoc czy też rozbudować oprogramowanie o nowe funkcjonalności. Przez cały czas jesteśmy otwarci na propozycję oraz wprowadzanie zmian w Twojej aplikacji.