Nowocześni, innowacyjni i
kreatywni

about us page title image
tworzenie aplikacji

Kreatywni i inteligentni

W ALGPRO stawiamy na innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, których zadaniem jest wpisywanie się w potrzeby naszych klientów. Dlatego właśnie zajmujemy się integracją systemów informatycznych oraz dedykowanym oprogramowaniem, które spełnia określone przez klienta funkcje. Nasi specjaliści, korzystając ze swojej wiedzy i umiejętności opracowują innowacyjne rozwiązania, które wspierają zarówno procesy zachodzące w przedsiębiorstwach, jak również działania osób indywidualnych. Nasze realizacje, w pełni profesjonalne i efektywne, przynoszą satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta, ponieważ to właśnie ono sprawia, że nasza codzienna praca ma sens.


Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby i oczekiwania. Na podstawie zebranych danych opracowujemy plan działania i wdrażamy jego realizację. Wiedza, którą zdobyliśmy oraz doświadczenie, którym możemy się pochwalić sprawiają, że nasza oferta to kompleksowe rozwiązania dla każdego. Współpraca z nami to klarowne zasady, pełen profesjonalizm i działanie w pełni nastawione na efektywne, satysfakcjonujące klientów efekty.

Mamy bardzo duże doświadczenie w...

Poniżej prezentujemy kilka z obszarów, w których mamy największe doświadczenie i odnosimy duże sukesy

 • 96%
  Projektowanie stron www
 • 82%
  Tworzenie grafiki
 • 74%
  Aplikacje mobilne
 • 97%
  Tworzenie oprogramowania
 • 85%
  Wdrażanie systemów Comarch
 • 83%
  Tworzenie sklepów internetowych

Nasze wartości

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych z doskonałym wsparciem i obsługą klienta w przystępnej cenie.

Przez ciągłe poprawianie naszego procesu wytwarzania oprogramowania oraz zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów będziemy tworzyć oprogramowanie najwyższej jakości szybciej.

Usługi jakie oferujemy

phonesJeżeli poszukujesz nowoczesnej i profesjonalnie wykonanej aplikacji mobilnej z estetycznie zaprojektowanym interfejsem użytkownika i działającej na platformie IOS, Android i Widnows to dobrze trafiłeś. Poświęcamy dużo czasu na zebranie wymagań wstępny jak i bardzo poważnie podchodzimy do procesu projektowania naszych aplikacji. Dzięki takiemu profesjonalnemu podejściu zyskujesz pewność, iż wykonane przez nas aplikacje zawsze będą najwyższej jakości.

servicesMy wiemy, że dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa to doskonałe narzędzie marketingowe. Od wyglądu i funkcjonalności strony zależy ilu nowych klientów pozyskasz. Warto powierzyć realizację tak ważnego przedsięwzięcia specjalistom. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że Twój projekt zostanie wykonany profesjonalnie i w zgodzie z najnowszymi trendami a Ty będziesz dumny z wizytówki jaką jest Twoja strona internetowa.

komputeryPoszukujesz unikalnego i idealnie dopasowanego do swoich potrzeb oprogramowania? Jeśli tak to doskonale trafiłeś. My spełnimy wszystkie Twoje wymagania i stworzymy dedykowane oprogramowanie, które będzie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Wykonujemy projekty różnej wielkości od małych integracji po specyficzne po wielostanowiskowe aplikacje implementujące unikalne algorytmy. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowanie, dzięki czemu nasze produkty są zawsze najwyższej, jakości. Dodatkowo zapewniamy szerokie wsparcie klienta i szkolenia.

Jak pracujemy?

 • Zapoznanie się z wymaganiami projektu

  Na początku musimy zrozumieć naszych klientów i charakter biznesu jaki prowadzą. Dowiadujemy się jak najwięcej o oferowanych produktach i usługach. Ustalamy w jaki sposób są one dostarczane lub świadczone i do kogo kierowane. Na tym etapie najważniejsze jest uzyskanie jak najszerszej wiedzy o rodzaju i sposobie prowadzenia działalności. Im lepiej poznamy wszystkie zachodzące w przedsiębiorstwie procesy tym lepiej będziemy mogli dostosować oprogramowanie do potrzeb Klienta

 • Plan

  Jak tylko zrozumiemy wszystkie oczekiwania i potrzeby Klienta przechodzimy do kolejnego etapu jakim jest przygotowanie planu. Dobrze sporządzony plan umożliwia zapoznanie się z terminem realizacji poszczególnych etapów projektu oraz z jego całkowity kosztem

 • Przygotowanie projektu

  Akceptacja kosztorysu i terminarza umożliwia nam przejście do etapu przygotowania projektu. Staramy się szybko zrealizować kluczową funkcjonalność oprogramowania i przekazać użytkownikom do testów. Przez cały proces budowania aplikacji jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Szybko reagujemy na prośby oraz wprowadzamy zmiany by lepiej dopasować produkt do zmian zachodzących w przedsiębiorstwie

 • Wdrożenie

  Po ukończeniu prac nad tworzeniem oprogramowania przekazujemy je do oceny. Jeżeli brak jest zastrzeżeń a aplikacja jest akceptowana przez Klienta przechodzimy do jej instalacji i wdrożenia. Dodatkowo możemy zająć się zarządzaniem aplikacją oraz szkoleniem użytkowników

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest tworzenie niezawodnego i funkcjonalnego oprogramowania. Jednakże już na początkowym etapie projektu nie zapominamy o komforcie użytkowania naszego produktu. W odróżnieniu od naszej konkurencji pamiętamy, iż użytkownikami naszego oprogramowania często są osoby nieposiadające wykształcenia informatycznego czy gruntownej wiedzy z zakresu funkcjonowania systemów komputerowych. By w pełni usatysfakcjonować i tych mniej doświadczonych użytkowników staramy się tak projektować i budować nasz aplikacje by uczynić je możliwie intuicyjnymi i łatwymi w codziennej pracy. Intuicyjny i uproszczony interfejs jest bardzo ważny i dla doświadczonych użytkowników. Wpływa on na poprawę komfortu, znacznie zwiększa produktywność oraz redukuje koszty i czas pracy.

W ALGPRO rozumiemy również iż przejście z dotychczasowych schematów postępowania oraz dostosowanie się do nowego oprogramowania czasami bywa dla użytkownika trudne. By maksymalnie uprościć oraz ułatwić ten proces zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą. Szerokie wsparcie jakiego udzielamy pozwala na bezproblemowe wdrożenie oprogramowania oraz umożliwia szybką adaptację użytkowników i wykorzystanie wszystkich możliwości nowego systemu.

Indywidualne podejście do tworzenia aplikacji

Nasi Partnerzy

Comarch_logo_2009_RGB_transparent2