Aplikacje internetowe

strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

Jeśli chcesz osiągnąć sukces biznesowy, musisz stać się widoczny w Internecie. Znakomita strona internetowa czy w pełni funkcjonalny sklep on-line, przyciągną uwagę nowych klientów oraz pomogą Ci zbudować i podtrzymać pozytywny wizerunek. Właśnie dlatego tworzenie stron internetowych warto powierzyć w ręce profesjonalistów. ALGPRO stworzy specjalnie dla Ciebie nowoczesny serwis www, sklep online czy wygodny system CMS – troszcząc się zarówno o ich funkcjonalność, jak i estetykę. Całość zostanie idealnie dostosowana do Twoich potrzeb i spełni wszystkie obowiązujące standardy jakości.

Tworzenie stron internetowych na najwyższym poziomie

Nowoczesny serwis internetowy jest prosty, przyjazny użytkownikowi oraz niepowtarzalny. Powinien być idealnie dopasowany do charakteru Twojego biznesu i docelowych użytkowników. W ALGPRO łączymy Twoją znajomość rynku z naszą wiedzą i kreatywnością. A wszystko po to, by tworzyć strony i sklepy, które nie tylko są unikalne, ale również przekładają się na realne zainteresowanie i zysk. Elegancko wyglądająca i funkcjonalna strona internetowa, pomoże Ci w osiągnięciu upragnionego sukcesu. 

Strony internetowe dopasowane do potrzeb biznesowych

Rozumiemy, że każdy rodzaj biznesu jest inny, a każda firma wyjątkowa. Dlatego do wszystkich naszych projektów podchodzimy indywidualnie. Poświęcamy czas, by w pełni zrozumieć rodzaj i charakter prowadzonej przez Ciebie działalności. Umożliwia nam to idealne dopasowanie projektu do Twoich potrzeb i założonego budżetu. Przy tworzeniu strony internetowej zawsze kierujemy się Twoimi opiniami, słuchamy wszystkich pomysłów oraz sugestii. Zwracamy szczególną uwagę, by każdy - nawet najdrobniejszy element aplikacji internetowej był perfekcyjnie dopracowany i dopasowany, a strona stanowiła spójną całość. Dzięki temu zawsze dostarczamy produkt najwyższej jakości, który nie posiada żadnych wad.

Serwisy www zoptymalizowane pod SEO

Samo tworzenie stron internetowych to nie wszystko. Nawet najlepszy serwis www nie uzyska dużego zainteresowania, jeżeli nie znajdzie się w czołówce wyników wyszukiwarki. Unikalny serwis online jest więc tylko pierwszym etapem. Kolejnym musi być zapewnienie wysokiej pozycji w wynikach głównych wyszukiwarek. By strona była dobrze oceniana, musi zostać odpowiednio zaprojektowana. Właśnie dlatego wszystkie nasze strony są wykonywane i optymalizowane zgodnie z zasadami SEO. To sprawia, że Twoja strona jest łatwiej odczytywana przez wyszukiwarki i w rezultacie znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Twoje szanse na pozyskanie nowych klientów są jeszcze wyższe. Dodatkowo cały czas dostosowujemy nasze prace do standardów, wymaganych przez największe i najbardziej popularne wyszukiwarki internetowe.

Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi na współpracę przy najbardziej wymagających i innowacyjnych projektach internetowych.

Aplikacje jakie wykonujemy

  • Tworzenie prostych stron internetowych

    Zaprojektujemy i wykonamy unikalną stronę zgodnie z Twoimi wskazówkami. Uważnie wysłuchamy wszystkich wymagań i przygotujemy indywidualną grafikę by w pełni Cie usatysfakcjonować. Strona będzie elegancka i prosta w obsłudze. Takie rozwiązanie może być znakomitą wizytówką dla Twojego przedsiębiorstwa.

  • Systemy zarządzania treścią (CMS)

    Przygotujemy stronę, która będzie łatwa w samodzielnym zarządzaniu. Dzięki naszemu systemowi w każdej chwili będziesz mógł osobiście aktualizować informacje dostępne na stronie. System pozwoli Ci na wprowadzenie zmian na stronie, bez konieczności zatrudniania specjalisty. Jest łatwy w obsłudze i jednocześnie daje wiele możliwości konfiguracyjnych.

  • Sklepy internetowe

    Tworzymy funkcjonalne i eleganckie sklepy internetowe, dzięki którym będziesz mógł poszerzyć dotychczasowy biznes o sprzedaż w sieci. Zapewniamy integrację Twojego sklepu z porównywarkami cen oraz używanymi przez Ciebie aplikacjami. Takie działania pozwolą Ci osiągnąć znakomitą widoczność, która w krótkim czasie zwiększy uzyskiwane przez Ciebie dochody.